Nowości  Satelity  Sondy  Statki  Stacje  Rakiety  Kosmodromy    
 


Kosmonautyka.pl > ESA udostępnia materiały na licencji Creative Commons

2017-03-01 ESA udostępnia materiały na licencji Creative Commons

Europejska Agencja Kosmiczna (ESA) udostępnia szerzej zdjęcia, wideo i dane w ramach nowej polityki "otwartego dostępu".

Materiały dostępne są pod adresem:

Europejska Agencja Kosmiczna (ESA) zapowiada, że zawartość strony będzie uzupełniana regularnie kolejnymi sporymi zasobami materiałów.

W pierwszej kolejności w ramach polityki Open Acces udostępniane są materiały ESA należace do agencji. Zdjęcia, wideo i inne treści powstałe z partnerami udostępniane będą po wyjaśnieniu autorstwa oraz ustaleniu praw.

Materiały udostępniane przez ESA są dokładniej na licencji Creative Commons BY-SA. Licencja ta zezwala na dowolne kopiowanie i publikowanie oraz tworzenie i publikowane utworów zależnych pod warunkiem, że utwory zależne będą udostępniane na tej samej licencji. Zatem mogą one być wykorzystywane bezpłatnie bez konieczności uzyskania każdorazowej, indywidualnej zgody od właściciela praw autorskich.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego Kosmonautyka.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje kosmonautyczne za darmo.

Kosmonautyka.pl na serwisach społecznościowych: